Перша “Всеукраїнська зоозахисна премія”:
тим, хто рятує життя

UAnimals та МФО “Гуманна країна”

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Війна принесла українцям нові виклики. Щодня від рук російського окупанта гинуть люди й тварини. Ворог намагається стерти з лиця землі наші міста й села, знищити все живе. В умовах окупації та повсякчасних обстрілів життя перетворилося на виживання, і люди об’єднуються заради порятунку всіх, кого можливо.

З перших днів повномасштабної війни багато небайдужих українців почали рятувати покинутих домашніх улюбленців із зачинених або навіть охоплених вогнем квартир, вивозити їх на безпечні території, ризикуючи власним життям. Коли росіяни обстрілювали притулки для тварин, їхні працівники залишалися разом зі своїми підопічними, щоб допомогти їм вижити.Волонтери попри небезпеку привозять їжу та ліки для людей і тварин, які залишаються на лінії фронту. Вони першими їдуть на деокуповані території, які ще заміновані, аби врятувати невинні життя. У гарячих точках, звідки виїхали мешканці, дуже багато змучених, поранених і голодних тварин, яким потрібна допомога, — і волонтери намагаються евакуювати всіх, кого можуть.UAnimals та МФО «Гуманна країна» хочуть відзначити тих, хто в найскладніші миті думає про кожне життя — і людей, і тварин, хто попри власну скрутну ситуацію не втратив чуйності, любові та доброти.

Задля цього ми заснували Всеукраїнську зоозахисну премію — першу в Україні.

Запрошуємо всіх долучатися! Номінуйте тих, хто, на вашу думку, має бути відзначений: волонтерів, представників організацій, працівників притулків тощо. Для подання кандидата на здобуття премії, заповніть, будь ласка, анкету на сайті. Журі обиратиме на підставі ваших заявок. Тож не зволікайте! Нагородження відбудеться 19 січня о 14:00.

Члени журі першої Всеукраїнської зоозахисної премії

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Олександр Тодорчук

Засновник гуманістичного руху UAnimals та ініціатор створення МФО «Гуманна країна», військовослужбовець ЗСУ

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Юлія Овчинникова

Співголова МФО "Гуманна країна". Народна депутатка України. Голова підкомітету Верховної Ради з питань лісових ресурсів, біорізноманіття, природних ландшафтів, об‘єктів природно-заповідного фонду та з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу.

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Аліна Михайлова

Українська волонтерка, військовослужбовець Збройних сил України, громадська активістка. Депутатка Київської міської ради IX скликання. У 2022 році увійшла до національного списку «30 до 30: обличчя майбутнього» від «Forbes»

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Масі Найєм

Український адвокат, військовослужбовець ЗСУ, громадський діяч, правозахисник.

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Деніел Кокс

Керівник відділу кампейнінгу «PETA Germany».

Всеукраїнська зоозахисна премія: Найвідданіші

Селін Сіслер-Б’єнвеню

Програмний директор з реагування на катастрофи та зменшення ризиків у Європі Міжднародного Фонду Захисту Тварин (IFAW).

Прийом номінацій закрито.
Чекайте на оголошення переможців 💙

Ми вдячні всім, хто рятує кожне життя в той час, коли російський окупант його забирає. Разом ми творимо історію: лише ми можемо вписати в неї всіх врятованих та нашу перемогу над ворогом!