Збір коштів на евакуацію тварин разом з Євгеном Таллером

Збір завершено

Про збір

Євген Таллер – СЕО інфлюенсер-маркетингового агентства WhyNot? Enot, продюсер першої української комедії про блогерів “Любов і блогери”, інфлюенсер і засновник WhyNot TikTok House і премії за заслуги в блогерстві – National Bloggers Awards, ресторатор – започаткував проєкт Міністерство Шаурми. У році ввійшов у рейтинг 30 до 30 від Forbes. Його невичерпній енергії можна позаздрити.

 

На його переконання в Україні зараз сконцентровано багато молоді, яка має велике бажання відновлювати країну після перемоги. Крім підтримки економіки й створення робочих місць у своєму бізнесі, Євген розуміє, що тварини – це важлива частина нашого життя й вони зараз опинилися у біді. Не можна допомогти лише людям, потрібно піклуватися й про беззахисних і покинутих у зонах бойових дій тварин.

Тому Євген за сприяння UAnimals ініціював збір коштів тваринам, які потребують евакуації. Це важлива ініціатива, бо у гарячих точках тварин ще перебуває багато – і щодня десятки їх травмуються чи вмирають від жахливих умов або від розриву серця від вибухів снарядів.

 

Бути людяним у наш час чи не найголовніше, бо лише чуйні люди і ті, хто дбає про слабших, досягають успіху. Підтримайте цю важливу ініціативу Євгена – кожна тварина має право на комфорт і любов!

Нам вже допомогли