НАША СУПЕРСИЛА ПРОТИ БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ
Завдяки стерилізації значно менше тварин житимуть на вулиці, долаючи голод, холод і хвороби.
21 місто
в якому діє програма
>13 000 тварин
стерилізували та вакцинували в рамках безкоштовної програми від початку повномасштабного вторгнення
БЕЗКОШТОВНА ПРОГРАМА СТЕРИЛІЗАЦІЇ ВІД UANIMALS
UAnimals організовує стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин, тварин у притулках та мініпритулках домашнього типу, а також тварин пенсіонерів, переселенців та інших людей, які не можуть оплатити ці процедури самостійно.
Ми стерилізуємо тварин тільки за умови, що опікуни забезпечать їм перетримку після процедури на 2-3 дні.
ДЕ ДІЄ ПРОГРАМА БЕЗКОШТОВНОЇ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ТА ВАКЦИНАЦІЇ UANIMALS
Оберіть місто в якому вже діє програма UAnimals:
Жовтоводська міська державна лікарня ветеринарної медицини
Просимо дзвонити куратору лише у робочий час.
Запис тимчасово припинено
Просимо писати куратору у вайбер лише у робочий час.
Запис тимчасово припинено
* Стерилізація та вакцинація від сказу проводиться лише по запису у куратора.
Зверніть увагу, що можливості обмежені, тому куратори можуть попередити вас про чергу чи попросити записатися пізніше.
ФОТОЗВІТНІСТЬ
ДЛЯ ЧОГО СТЕРИЛІЗУВАТИ ТВАРИН
Під час повномасштабного вторгнення в Україні значно побільшало безпритульних тварин. За даними дослідження, у притулках та на утриманні волонтерів у тилових областях кількість тварин зросла на 20-30%, а в прифронтових областях — на 60% у зооволонтерів та на 100% у притулках. Частину тварин господарі покинули під час евакуації, дехто втратив господарів через обстріли.
Без стерилізації безпритульних тварин більшатиме щороку. Одна пара котів та усі їхні нащадки впродовж 7 років можуть народити близько 420 тисяч кошенят. Одна пара собак та всі їхні нащадки впродовж 6 років можуть народити близько 67 тисяч цуценят.
Окрім, того стерилізація позитивно впливає на здоров’я та тривалість життя тварини. Середня тривалість життя стерилізованих тварин довша. Дослідження Університету Джорджії, засноване на медичних картах понад 70 тисяч тварин-пацієнтів, виявило, що очікувана тривалість життя стерилізованих собак в середньому на 20% довша.
За даними іншого дослідження на вибірці 40 тисяч собак, стерилізовані суки живуть на 26,3% довше, а кобелі — на 13,8% довше.
ПОТОМСТВО ОДНІЄЇ ПАРИ КОТІВ ТА ОДНІЄЇ ПАРИ СОБАК ПРОТЯГОМ 6 РОКІВ
МІФИ ПРО СТЕРИЛІЗАЦІЮ
За даними дослідження 2023 року, 82% українців вважають стерилізацію дієвим та необхідним способом боротьби з неконтрольованим розмноженням тварин, при цьому власних тварин стерилізували лише 50% власників котів та 28% власників собак.
Люди часто відмовляються стерилізувати своїх тварин через міфи. Нижче ми розвінчуємо найпоширеніші з них, спираючись на інформацію від керівниці ветеринарної клініки SOS у Харкові Ірини Подвойської.
МІФ 1
Стерилізація змінить характер тварини.
Насправді стерилізація не впливає на особистість вашого вихованця. Вона лише може зменшити або усунути прояви небажаної поведінки, наприклад, агресії.
МІФ 2
Це вплине на інтелект тварини.
Стерилізація абсолютно не впливає на когнітивні здібності. Тварини продовжуватимуть навчатися новому, як і до стерилізації.
МІФ 3
Це призведе до збільшення ваги.
Тварини набирають надмірну вагу, як і люди: коли вони неактивні або їдять занадто багато, а не тому, що їх стерилізували. Щоб тварина була у формі, потрібно контролювати її споживання їжі та стежити за тим, щоб вони регулярно рухалася.
МІФ 4
До стерилізації собака чи кішка мусить принаймні раз народини.
Насправді найкраще стерилізувати самок до того, як вони досягають статевої зрілості, тому що стерилізація знижує ризик деяких видів раку у самок собак і кішок на 85%.
МІФ 5
Стерилізація небезпечна.
Наразі стерилізація є найпоширенішою операцією, яку проводять ветеринари. Тварина відчуватиме незначний дискомфорт і в більшості випадків повернеться до звичної поведінки протягом кількох днів.
ЯК ДОЛУЧИТИ СВОЄ МІСТО ДО ПРОГРАМИ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ТА ВАКЦИНАЦІЇ UANIMALS
Щоб приєднатися до програми, вам потрібно подати заявку. Для цього заповніть, будь ласка, цю форму і ми обов’язково з вами зв’яжемось.
Підписатися на новини Uanimals