Наша місія та цінності

Ми в UAnimals вважаємо кожне життя однаково важливим і працюємо для того, щоб врятувати якомога більше життів тварин в Україні. Ми керуємося переконанням, що жодна тварина не повинна зазнавати страждань та експлуатації. Ми підтримуємо притулки, реабілітаційні центри, природні парки та зооволонтерів, передаючи їм корм та ліки для тварин. Крім того, евакуюємо тварин із прифронтових зон, сприяємо стерилізації безпритульних тварин та відбудовуємо знищені російськими обстрілами притулки.

Наші цінності:

Цінність кожного життя

Ми вважаємо, що кожна тварина заслуговує на гідне ставлення та комфортні умови, незалежно від свого виду, породи та інших ознак. Саме тому ми рятуємо всіх тварин: котів і собак, корів і свиней, левів і тигрів, качок і лемурів, бобрів, страусів, бджіл тощо.

Відкритість

Ми готові пояснювати свою позицію і конструктивно про неї дискутувати. Віримо, що наші опоненти одного дня можуть перетворитися на наших однодумців. Ми відкриті до альтернативних думок і підходів і вважаємо обговорення корисним інструментом на шляху до найкращих рішень.

Взаємодія

Саме завдяки поєднанню наших зусиль із зусиллями людей, які нас підтримують, можливо врятувати справді значну кількість тварин. Тому ми прагнемо об’єднуватися з однодумцями, партнеритись із потужними організаціями та бізнесами, а також співпрацювати з окремими активістами та волонтерами. Ми масштабуємо результати нашої роботи головним чином завдяки спільноті, яка сформувалася і продовжує формуватися навколо UAnimals.

Ефективність

Для нас важливо врятувати від смерті чи страждань якомога більше тварин у місцях, де це найбільше потрібно. Тому в роботі ми націлені на результат і завжди питаємо себе, чи обрані рішення та дії дозволять досягти найкращого результату. Такий самий підхід ми використовуємо і в площині комунікації: нам важливо не лише говорити, а й бути почутими, не лише пропонувати ідеї, а й втілювати їх.

Амбітність

Ми ставимо перед собою великі цілі і досягаємо їх. Це стосується кількості тварин, яким прагнемо допомогти, та масштабів допомоги. Ми шукаємо не причини відмовитись від ідеї, а шляхи її втілення. Те, що для когось може здатися неможливим, ми омріюємо, розкладаємо по поличках і досягаємо.

Прозорість

Нам важливо звітувати за кожну зібрану та витрачену гривню. Саме тому ми не збираємо пожертви на картки, на сайті публікуємо щомісячні звіти, а на сторінках у соцмережах — щоденні звіти про те, кому і на які суми допомогли. Ми цінуємо довіру людей, які донатять на порятунок тварин, і не маємо права схибити.

Пріоритезація

Наразі в Україні допомога потрібна колосальній кількості тварин. Тому ми мусимо обирати, куди скеруємо ресурси в першу чергу. Зараз таким пріоритетом для нас є прифронтові області та деокуповані території. У майбутньому, залежно від ситуації в країні та світі, ці пріоритети можуть змінитися.

Інклюзивність

Ми не дискримінуємо людей за жодними ознаками і приймаємо у колектив та в коло спільноти людей усіх гендерів, рас, стану здоров’я тощо. Так само ми ставимося до тварин: незалежно від породи, віку, стану здоров’я, кожна тварина заслуговує на гідне життя.

Інновативність

Ми шукаємо нові підходи до роботи і намагаємося встигати за сучасними технологіями та трендами. Ті з них, які є релевантними для нашої сфери, застосовуємо на практиці.