
Евакуювали двох собак і трьох цуценят від військових із Балаклії. Всі тварини поїхали до притулку «Песики Києва».

Також транспортували раніше евакуйованих котів, які проходили лікування у клініках Харкова:

Кішка Фіалка, яку евакуювали з Краматорська, поїхала у притулок «Хатуль Мадам»;

Ще два коти, яких врятували військові, також знайшли прихисток: один поїхав до «Хатуль Мадам», а кішка — у притулок «Мокрі Носи».

Відправили 216 кілограмів корму для 100 котів у притулок «Будинок кота», що в Грузевиці на Хмельниччині.
Юристки UAnimals опрацювали звернення з Харкова щодо умов передачі тварини без договору.
Дякуємо кожній та кожному, хто допомагає тваринам
