MEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринам

MEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринам

Медіасервіс MEGOGO та благодійний фонд UAnimals обʼєдналися для створення проєкту «Кіно з майбутнього»: фільмів, які не існують, але рятують.

У такий креативний спосіб MEGOGO та UAnimals хочуть привернути більше уваги до порятунку тварин в часи війни. Гроші за «квитки» на фільми будуть спрямовані на відбудову Центру порятунку для диких тварин.

В Центрі на лікуванні та реабілітації знаходяться дикі тварини, врятовані з-під обстрілів та евакуйовані з гарячих точок Донеччини та Луганщини. До війни вони жили у неволі — у приватній власності чи звіринцях, а потім опинилися покинуті у зачинених тісних клітках під вибухами.

Мета – зібрати мільйон гривень та підтримати «Дикий збір».

MEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринам

За допомогою штучного інтелекту створили ідеї п’яти фільмів, яких немає в прокаті. Так народились майбутні хіти-рятівники: «Кудлата провідниця», «Леопардовий — хіт сезону», «Лелече гніздо», «Піксель» та «Асканія знову». Придбавши «квиток» на фільм, що припав до душі, користувач медіасервісу робить внесок від 50 гривень та доєднуйтеся до відбудови Центру порятунку диких тварин разом із фондом UAnimals.

MEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринамMEGOGO та UAnimals запустили благодійну ініціативу для допомоги диким тваринам

Проєкт містить ідеї з різними сюжетами та жанрами. Приміром, «Кудлата провідниця» заснований на реальних подіях, що мали місце навесні 2022 року в Україні. Провідниця евакуаційних рейсів проводила в дорозі по кілька діб, вивозячи тисячі людей із гарячих точок. Їй не було, з ким залишити собаку, тож Ніколь мимоволі стала її помічницею. Потяги проїжджали попід обстрілами у цілковитій темряві, у кожному купе — щонайменше по десять людей, але в найстрашніші моменти людей рятувала саме кудлата провідниця. Одного разу вона навіть допомогла з’явитися на світ новій людині!

Підтримати «Дикий збір» та обрати фільм із «Кіно з майбутнього» можна за посиланням.