Російська ракета влучила у ветеринарну клініку в Дніпрі

Російська ракета влучила у ветеринарну клініку в Дніпрі

Дніпрянин Дмитро у сюжету  медіа “Суспільне” розказав, що бачив як з пошкодженої ветеринарної клініки лікарі виносили поранених тварин.

“Пробігав повз психдиспансер, видно було, що зачепили будівлю і основний удар прийшовся у ветклініку, там лікарі виносили тварин обгорілих. Далі побіг сюди, свою кішку рятувати. Вдома скло повністю повилітало на балконі, посипалось”, – говорить він.

UAnimals готові долучитися до порятунку постраждалих тварин та просять зв’язатися  у соціальних мережах господарів.

У ніч на 26 травня росія обстріляла територію України. За даними генштабу збройних сил України, загалом було зафіксовано пуски 17 ракет різних типів та 31 ударного дрону.

26 травня близько 11:00 Дніпропетровська обласна державна адміністрація повідомила, що росіяни знов завдали ракетного удару по Дніпру.

Російська ракета влучила у ветеринарну клініку в Дніпрі

За даними Офісу генпрокурора України, ракета влучила у будівлю лікарні та ветеринарної клініки. В результаті влучання ворожого снаряду дві будівлі зайнялися. В цілому вогонь охопив 500 квадратних метри.

«Понад 80 видів тварин у нашій країні знаходяться на межі зникнення і через російську агресію можуть повністю припинити своє існування, — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук — Окупанти цілеспрямовано обстрілюють природні парки, зоопарки й притулки. За час війни вони вбили вже понад 10 000 000 тварин».