UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів!

UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів!
Відсьогодні свої віртуальні двері відкриває ресторан для депутатів, які навіть під час війни не можуть відмовитись від збоченого задоволення фуа-гра і масового вбивства тварин, лобіювання садистських бізнес-інтересів та реєстрації законопроєкту 8150.

UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів! Завітати у заклад можна за посиланням https://restaurant.uanimals.org UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів!

Меню ресторану розроблено кращими кухарями-живодерами на основі нововведень, що їх пропонують автори законопроєкту 8150: салат “Винищення безпритульних тварин”, десерт “Прощавай, Євросоюз!” та ін.

Нагадаємо, законопроєкт 8150 пропонує:
UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів! Прибрати із закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» пункт про заборону масового вбивства безпритульних тварин для депопуляції. Це може призвести до масового винищення безпритульних собак і котів.
UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів! знову дозволити виробництво в Україні фуа-гра, для якого тварин піддають жахливим мукам.
UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів! дозволити патрання, обсмалювання, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин тощо до припинення їхнього серцебиття. Тобто піддавати тварин тортурам навіть в момент вбивства.

Лобістські інтереси так затьмарили очі авторам, що вони навіть вирішили порушити міжнародні зобов’язання щодо Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом через зниження стандартів захисту сільськогосподарських тварин у порівнянні з законодавством ЄС, що підлягає імплементації в Україні.

UAnimals відкриває онлайн-ресторан для депутатів! UAnimals та МФО «Гуманна країна» закликають депутатів НЕ підтримувати законопроєкт.

Просимо максимально поширити інформацію. Петиція в даному випадку не допоможе, тому тегайте всій знайомих депутатів.