UAnimals запускає «Дикий збір» на розбудову Центру порятунку диких тварин

UAnimals запускає «Дикий збір» на розбудову Центру порятунку диких тварин

Завдяки «Дикому збору» UAnimals зможе врятувати ще більше диких тварин від війни.

Зокрема, заплановано побудувати комплекс із 10 вольєрів різної площі просто неба. Ці вольєри розраховані на великих хижаків — левів, тигрів, леопардів тощо. Крім того, у кожному вольєрі будуть побудовані будиночки для зимування і сну тварини. Також буде облаштовано системи опалення та освітлення вольєрів та відремонтоване господарське приміщення.

Щоб Центр порятунку міг піклуватися про постраждалих від експлуатації та війни хижаків у комфортних, просторих та якісних вольєрах, потрібно зібрати 12 мільйонів гривень.

Зробити свій внесок та дізнатися більше можна за посиланням на сайті збору: https://wild.uanimals.org/

Після одужання та реабілітації тварини зможуть продовжити щасливе життя у відповідних умовах реабілітаційних центрів в Україні та за кордоном.

UAnimals запускає «Дикий збір» на розбудову Центру порятунку диких тварин

Зараз у Центрі порятунку живе 36 диких тварин, в тому числі 11 левів, 3 тигри та леопард. За час існування Центру були врятовані понад 600 домашніх, свійських та диких тварин. Серед яких були і ведмеді, леви, леопарди, тигри, мавпи, олені, косулі, коні, віслюки, верблюди, лисиці, єноти, єнотовидні собаки, їжаки, павичі тощо.

UAnimals запускає «Дикий збір» на розбудову Центру порятунку диких тварин UAnimals запускає «Дикий збір» на розбудову Центру порятунку диких тварин

Центр порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals — це місце тимчасового перебування та лікування для тварин. Команда евакуації UAnimals під керівництвом Наталії Попової рятує хижаків із найгарячіших точок Донеччини та Луганщини. До війни вони жили там у неволі — у приватній власності чи звіринцях, а потім опинилися покинуті у зачинених тісних клітках під вибухами. Часто до Центру звертаються військові із проханням врятувати нещасних хижаків, яких вони знайшли у зруйнованих вольєрах, будівлях та подвір’ях.

Тварини опинились у пастці під обстрілами через людську байдужість, бажання до наживи та марнославство. І ми разом можемо врятувати їх від війни, подарувати шанс на нове життя, вилікувати та знайти новий гідний дім.