Війна в Україні: британський гурт BRING ME THE HORIZON підтримав українських тварин

Війна в Україні: британський гурт BRING ME THE HORIZON підтримав українських тварин
Від війни, розв’язаної росією проти України, страждають всі: як люди, так і тварини. російські війська вчиняють екоцид, знищуючи все живе. Британський гурт Bring Me the Horizon – амбасадори зоозахисту, тому питання страждань тварин в Україні для них є особистою та болючою темою. “Прямо зараз українці борються за те, що вони люблять, не лише за свою землю, а за своїх близьких” – слова музикантів.
Гурт Bring Me the Horizon підтримав порятунок тварин з UAnimals та вирішив розіграти серед своїх прихильників drum skin зі своїми автографами. Всі зібрані кошти вони передадуть у фонд UAnimals для допомоги тваринам, постраждалим від війни. “Поки ворог винищує все живе, українці рятують тварин”, – засновник UAnimals Олександр Тодорчук.
Всього за 4 долари ви зможете взяти участь в розіграші та врятувати життя. Збір коштів проводиться на сайті. Окрім цього ви маєте можливість виграти ще дві подарункові картки на суму 100 чи 50 фунтів на шопінг в Horizon Supply. Долучайтеся! Світова підтримка надзвичайно важлива для України, адже від збройної агресії росії страждають абсолютно всі.