Живий скелет: допомогли з лікуванням зневодненій та голодній собаці

Живий скелет: допомогли з лікуванням зневодненій та голодній собаці

Волонтерка їхала Гайвороном у справах, коли побачила в кущах собаку. Тварина була знесилена та худа. Здавалося, від чотирилапого лишився тільки обтягнутий шкірою скелет. Пес був живий, але настільки зневоднений та голодний, що ледь мав сили, щоб підвестися.

 

Жінка одразу скасувала свої плани та терміново повезла тварину в Умань до клініки. Разом з собакою волонтерка подолала 70 кілометрів. Зараз чотирилапому роблять аналізи та поступово вводять препарат для налагодження харчових функцій.

UAnimals переказали на лікування тварини 3000 гривень. Ці кошти підуть на першочергові маніпуляції, але попереду ще тривалий шлях до одужання. Ми вдячні небайдужій волонтерці, яка не залишила тварину у критичному стані. Звертаємося до кожного з вас із проханням залишати воду вуличним тваринам.

 

☝️ Знайдіть стійку ємність, наповніть її звичайною водою та поставте на вулиці у тихому місці в тіні. Поповнюйте запаси рідини двічі на день: вранці та ввечері. Не давайте воді застоятися, адже в ній може розвинутися інфекція.

Лише кілька хвилин вашого часу можуть врятувати життя. Дбаймо про беззахисних разом! ❤️