Благодійний розіграш автографу Магатма Ґанді

Збір завершено

Про збір

Прямо зараз ви маєте можливість доторкнутися до історії та виграти справжній автограф легендарного Магатма Ґанді. Вартість таких сертифікованих підписів сягає десятків тисяч доларів. А сьогодні UAnimals розігрує автограф борця за визволення Індії за пожертву у 500 гривень. 

Все життя Магатма Ґанді сповідував принцип ненасильства до будь-яких живих істот. “Велич і моральний прогрес народу можна виміряти тим, як цей народ ставиться до тварин” – ці слова Ґанді українці доводять на практиці, рятуючи під час війни навіть найменше життя.  

У кожного з вас є шанс отримати автограф цього непересічного індійського державного та політичного діяча. Як це зробити? 

Умови прості:

???? Ви робите донейт від 500 гривень

????  Вже 7 вересня за допомогою рандомайзера ми випадковим чином оберемо переможця/переможницю, а всі зібрані кошти спрямуємо на порятунок тварин.

 

Чим більший ваш донейт, тим більше шансів на перемогу ви маєте. Так, за пожертву в 1 000 гривень ваше ім’я в рандомайзері фігуруватиме двічі, 1 500 грн – тричі тощо.

Для розіграшу автентичний автограф із власної колекції UAnimals передав американський колекціонер Алекс Крилов, який багато років займається колекціонуванням сертифікованих автографів світових знаменитостей. Підпис пройшов спеціальну експертизу, має відповідний сертифікат і пожиттєву гарантію компанії World Memorabilia, тож за його справжність можна не перейматися.

Нам вже допомогли