Дні дитячої музики для тварин

Збір триває до: 12.09.2022

6 350 UAH 6%

100 000 UAH

Про збір

10 та 11 вересня, за ініціативи проєкту UAnimals Kids, спрямованого популяризувати гуманістичні цінності серед дітей, пройдуть “Дні дитячої музики для тварин”. Їх мета — зібрати гроші на порятунок чотирилапих під час війни.

 

Ніяких реєстрацій та кастингів — все дуже просто! Якщо ваша дитина любить співати або грати на музичному інструменті — ми запрошуємо вас стати учасниками вікенду. Для цього вам із вашою малечі необхідно вийти на вулицю (це може бути, як центральна площа міста, так і двір вашого під’їзду) та заспівати/заграти на музичному інструменті, збираючи кошти на порятунок тварин. 

 

Ми запрошуємо всіх небайдужих стати учасниками ініціативи та долучитись до порятунку тварин під час війни. Знімайте відео, викладайте у соцмережі та допомагайте. Маленькі українці по всьому світу співаючи зможуть, не лише допомагати чотирилапим, а й прославляти нашу культуру. Пам’ятайте, що маленької допомоги не буває, і кожна пісня та гривня — важлива💜

 

*під час участі не нехтуйте мірами безпеки, і в разі тривоги — прямуйте в укриття. Співати можна продовжувати навіть там!

 

Нам вже допомогли