Дні дитячої музики для тварин

Збір завершено

Про збір

10 та 11 вересня, за ініціативи проєкту UAnimals Kids, спрямованого популяризувати гуманістичні цінності серед дітей, пройдуть “Дні дитячої музики для тварин”. Їх мета — зібрати гроші на порятунок чотирилапих під час війни.

 

Ніяких реєстрацій та кастингів — все дуже просто! Якщо ваша дитина любить співати або грати на музичному інструменті — ми запрошуємо вас стати учасниками вікенду. Для цього вам із вашою малечі необхідно вийти на вулицю (це може бути, як центральна площа міста, так і двір вашого під’їзду) та заспівати/заграти на музичному інструменті, збираючи кошти на порятунок тварин. 

 

Ми запрошуємо всіх небайдужих стати учасниками ініціативи та долучитись до порятунку тварин під час війни. Знімайте відео, викладайте у соцмережі та допомагайте. Маленькі українці по всьому світу співаючи зможуть, не лише допомагати чотирилапим, а й прославляти нашу культуру. Пам’ятайте, що маленької допомоги не буває, і кожна пісня та гривня — важлива????

 

*під час участі не нехтуйте мірами безпеки, і в разі тривоги — прямуйте в укриття. Співати можна продовжувати навіть там!

 

Нам вже допомогли