Збір коштів на порятунок двох евакуйованих собак з-під Краматорська

Збір завершено

Про збір

У собаки Лейзі, евакуйованої з-під Краматорська, про яку ми недавно писали, є брат – пес Онікс. Їх тоді евакуйовували з лінії фронту разом, проте розділили, бо Онікс вже знайшов собі сім’ю, а Лейзі живе на перетримці та досі її шукає. 

На жаль, в них обох на днях виявили захворювання дирофіляріоз. Як з’ясувалося, вони підхопили цю хворобу ще цуценятами, бо у них не було щеплень. І, на жаль, у обох собак наразі шанси побороти це захворювання 50%, але вони є. Власниця Онікса рішуче налаштована на боротьбу за життя невинного пса, який став жертвою російської агресії. Окрім дирофіляріозу у нього ще збільшене серце та бар’єрний кашель, який вже почали лікувати.

Хлопець, у якого Лейзі живе на перетримці, передасть всю інформацію про стан здоров’я собаки її майбутньому власнику/власниці, бо їй теж потрібне лікування від дирофіляріозу.

Ліки від цієї хвороби дорогі, тож ми відкриваємо збір коштів на лікування для Онікса та Лейзі, щоб сповна використати їхні шанси на одужання. Віримо, що у нас все вийде! А Лейзі швидко знайде собі нову сім’ю, яка теж буде готова боротися за її життя та пройде цей шлях разом з цією красунею.

 

Долучайтеся до збору коштів! Врятуймо собак разом!

Нам вже допомогли