Збір на корм тваринам-переселенцям для центру ВПО в Запоріжжі від Саші Димова

Збір завершено

Про збір

DJ Саня Димов – шоу-мен, популярний український діджей, радіо та телеведучий, резидент CUBA CAMP (Київ), офіційний діджей Eurovision Song Contest 2017.

 

З початком повномасштабної війни він був активно залучений в інформування своїх підписників у соцмережах про те, що відбувається в Україні. Як російська армія вбиває наших людей і знищує наші міста. Окрім того Саня Димов пішов працювати на Нову Пошту. Там окрім звичайних посилок, допомагав пакувати й пересилати речі для військових.

 

Сам Саня Димов родом із Запоріжжя. І з наступом росіян і зі збільшенням захоплених ними територій і руйнувань, багато людей із окупованих територій евакуюються до його рідного міста. Дуже часто люди виїжджають зі своїми улюбленцями, не залишаючи їх. За що команда UAnimals дуже їм вдячна. 

 

Зважаючи на те, як багато тварин постраждало від війни, Саня Димов перейнявся бажанням допомогти їм. У нас в центрі для ВПО є корми для тварин, якими можна користуватися. Тому для підтримки евакуйованих чотирилапих він спільно з UAnimals відкриває збір коштів на поповнення запасів кормів, які дуже швидко розбирають. 

 

Завдяки цьому збору ми зможемо нагодувати близько 50 тварин. Долучайтеся! Давайте подаруємо чотирилапим смачні гостинці!

 

Нам вже допомогли