Зірковий збір від Анатолія Анатоліча на лікування Каштанчика

Збір завершено

Про збір

Анатолій Анатоліч – український шоумен, радіо та телеведучий, ведучий YouTube-каналу “Зе інтерв’юер”, автор і виконавець сольного проєкту “Правила граматики”. У 2020 році був амбасадором Київського півмарафону.

 

Благодійною діяльністю Анатоліч займається не перший рік. Так, Анатоліч зі своїм гуртом вже виступав на концерті, де збирали українські книги для дитячої лікарні ОХМАТДИТ і кошти для закупівлі підручників дітям, які змушені були виїхати з окупованого Донбасу.

 

Зараз, дізнавшись про тяжку долю пса Каштанчика, шоумен забажав долучитися до збору коштів на його реабілітацію спільно з UAnimals. 

На своїх сторінка у соцмережах ми вже розповідали про те, що трапилося із собакою. Його знайшли в Київській області після відходу російських військових – він зовсім не міг пересуватися. Зараз за Каштанчиком доглядають у притулку для тварин-спинальників і вже починають шукати реабілітолога, який допоможе йому знову ходити. 

 

Підтримайте ініціативу Анатоліча, щоби допомогти Каштанчику знову відчувати під своїми лапами землю і насолоджуватися собачим життям повною мірою – адже йому доля дала другий шанс, який не можна змарнувати! 

Нам вже допомогли