До Центру порятунку диких тварин евакуювали нового підопічного

До Центру порятунку диких тварин евакуювали нового підопічного

11 квітня до Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals евакуювали тигра з Київщини.

До Центру порятунку диких тварин евакуювали нового підопічногоДо Центру порятунку диких тварин евакуювали нового підопічного

Цей тигр жив у приватній власності. Але господарі зрозуміли, що йому необхідні відповідні умови для нормального життя, тому віддали тигра до Центру порятунку.

Тигр ще лякливий та звикає до нового тимчасового дому, але вже потрошку досліджує новий вольєр. У Центрі хижак перебуває на реабілітації під наглядом ветеринарів, отримує відповідне харчування та догляд, поки ми шукаємо для тигра новий дім у реабілітаційному центрі з гідними умовами за кордоном.

Підтримати Центр та наших хижих підопічних ви можете за посиланням.

Центр порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals — це тимчасове місце перебування диких тварин з метою лікування, реабілітації та пошуку нової домівки.

Ось що роблять у Центрі:
– евакуюють диких та свійських тварин з місць бойових дій;
– лікують та реабілітують поранених, травмованих або хворих тварин;
– надають прихисток диким тваринам після евакуації з місць із неналежними умовами утримання: приватних зоопарків, звіринців, цирків, приватних угідь;
– шукають тваринам прихисток із належними умовами та постійне місця проживання в Україні та за кордоном;
– евакуюють диких тварин за кордон.
Наталія Попова заснувала Центр порятунку у 2018 році — тоді до неї звернулися із проханням надати притулок тяжко хворій левиці Яні. Наталія не змогла покинути у біді левицю. Після цього до неї із проханням врятувати диких тварин почали звертатися з усіх куточків України.
Під час повномасштабного вторгнення росії Центр Наталії Попової об’єднався @uanimals.official: разом із командою евакуації Наталія продовжує рятувати тварин, тепер ще й із небезпечних та прифронтових територій. За час існування Центру його працівники врятували понад 600 диких, свійських та екзотичних тварин: це ведмеді, леви, леопарди, тигри, мавпи, олені, косулі, коні, віслюки, верблюди, лисиці, єноти, єнотоподібні собаки, носухи, дикобрази, їжаки, павичі та навіть кури.