У Центрі порятунку диких тварин з’явилась камера для зберігання запасів м’яса для хижаків

У Центрі порятунку диких тварин з'явилась камера для зберігання запасів м'яса для хижаків

25 квітня UAnimals придбали в Центр порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals морозильну камеру, яка вміщує до 16 тонн м’яса. Камера продовжує автономно працювати за відсутності електропостачання на дизельному паливі.

У Центрі порятунку диких тварин з'явилась камера для зберігання запасів м'яса для хижаків. У Центрі порятунку диких тварин з'явилась камера для зберігання запасів м'яса для хижаків

Раніше м’ясо, необхідне для харчування хижаків, які перебувають у Центрі на лікуванні та реабілітації, зберігалось у невеликих морозильних камерах. Це було незручно, адже у Центрі порятунку проживають вісім дорослих левів, три леви-підлітки, три дорослі тигри та леопард. П’ятнадцять хижих котів споживають вдень понад сто кілограмів м’яса. Тому була проблема у незручності зберігання та необхідності постійно поновлювати запаси.

Нова морозильна камера вміщує від 15 до 16 тонн. Тому співробітники Центру порятунку зможуть зробити запас, якого вистачить майже на півроку і забезпечити їжею хижаків в будь-якій ситуації.

UAnimals вдячні за підтримку та пожертви, завдяки яким стало можливим придбати таку необхідну техніку в Центр порятунку диких тварин!