У Варшаві відбудеться Марш порятунку тварин від війни в Україні

У Варшаві відбудеться Марш порятунку тварин від війни в Україні
В суботу, 8 жовтня о 14:00 на площі Палац Культури і Науки у Варшаві (plac Defilad 1, Warszawa) UAnimals проведе марш, покликаний привернути увагу світової спільноти до проблеми винищення російськими окупантами всього живого на своєму шляху.

Щодня тисячі українських тварин вмирають у жахливих умовах від голоду, зневоднення та поранень. Вони страждають від повномасштабної війни, розв’язаної росіянами. Ситуація жахлива і в зонах бойовий дій, і в населених пунктах, підкронтрольних Україні, але які постійно обстрілюють російські війська, і на тимчасово окупованих територіях, і на вже звільнених. За більш як пів року ми врятували, нагодували, евакуювали та прихистили близько 200 тисяч тварин.

UAnimals щороку проводить марш за права тварин. За п’ять років він розрісся у своїх масштабах і минулого року відбувся аж в 30 містах України. Навіть у 2020 році ми не відмовились від проведення маршу через пандемію COVID-19 та провели його онлайн!
На жаль, цього року з міркувань безпеки ми не можемо провести цей марш в Україні. Зараз дуже багато українців перебуває за кордоном, тому ми прийняли рішення провести марш у Варшаві.
У Варшаві відбудеться Марш порятунку тварин від війни в Україні Коли
8 жовтня о 14:00
У Варшаві відбудеться Марш порятунку тварин від війни в Україні Де
м. Варшава, Палац Культури і Науки (plac Defilad 1, Warszawa)
Запрошуємо вас долучитися!
Поширюйте інформацію про марш серед своїх друзів, знайомих, родичів за кордоном. Чим більше людей буде знати про марш, тим більше у нас шансів висвітлити ті жахи, через які проходять беззахисні тварини та допомогти беззахисним.

Також нам потрібна допомога в проведенні маршу. Тому, якщо у вас є бажання допомогти тваринам і ви готові стати волонтером, то заповнюйте анкету за посиланням

У Варшаві відбудеться Марш порятунку тварин від війни в Україні