Як з’явився UAnimals

Гуманістичний рух UAnimals було створено у 2016 році громадським активістом Олександром Тодорчуком та розпочав свою діяльність з масштабної боротьби проти експлуатації тварин у цирках.

Що ми робимо?

З початку повномасштабної війни ми активно допомагаємо тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Наша команда розпочала відбудову закладів для тварин, які постраждали від російської агресії. Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в Харкові, Чернівцях, Запоріжжі, Києві, Житомирі, Полтаві, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах та інших містах.

За час існування UAnimals ми встигли ініціювати найбільший у Східній Європі марш за права тварин, який щороку проходить одночасно в 30 містах та збирає десятки тисяч небайдужих Українців.

Кілька років тому ми почали співпрацювати з українськими брендами одягу та запровадили номінацію Cruelty-free fashion у головній модній премії України Best Fashion Awards, щоб відзначити найбільш етичних дизайнерів.

Ініціювали міжфракційне об’єднання “Гуманна країна” для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокостів українському парламенті.

Ми не зупиняємося на досягнутому, адже маємо багато планів на майбутнє. Разом з 300 000 небайдужих до нашої діяльності людей ми боремося за заборону використання тварин у цирках та дельфінаріях, виступаємо проти діяльності хутрових ферм. Ми продовжуємо розвивати та підтримувати реабілітаційні центри для тварин, які постраждали від людей та їх діяльності.

“Кожне життя важливе” — з цим гаслом ми обов’язково дійдемо до нашої мети — України, в якій немає жорстокості до тварин.

Знайомтесь із
нашою командою

Боротьба за порятунок тварин була б неможлива без командної роботи. UAnimals об’єднала людей з різних сфер заради порятунку життів.

Про нас

Олександр Тодорчук

голова UAnimals

oleksandr@uanimals.org

Про нас

Ольга Чевганюк

операційна директорка

olga@uanimals.org

Про нас

Валентина Тарковська

директорка з партнерств та фандрейзингу

partnership@uanimals.org

Про нас

Інга Сакада

менеджерка напряму «Порятунок домашніх і безпритульних тварин»

Про нас

Олександр Дусан

менеджер з логістики

Про нас

Світлана Козіна

головна бухгалтерка

Про нас

Ярина Люта

секретарка МФО «Гуманна країна»

Про нас

Ольга Лавриченко

головна редакторка

Про нас

Владислав Хондаченко

відеооператор

Про нас

Олеся Повар

менеджерка проєктів

Про нас

Оля Калініна

редакторка

Про нас

Марія Грушева

редакторка UAnimals ENG

Про нас

Вікторія Боснюк

менеджер діалогу

Про нас

Руслана Ходжаєва

комунікаційниця "Центру порятунку диких тварин Наталі Попової та UAnimals"

Про нас

Патрон

директор департаменту комунікацій

UAnimals є членом міжнародних організацій:

Про нас
Про нас

Хто нас підтримує

Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас
Про нас

Звіти нашої діяльності

Ніщо не надихає на продовження боротьби краще за розуміння того, яка велика робота вже була пророблена. Тут ви можете ознайомитися зі звітами діяльності нашої команди з початку повномасштабної війни.