Збір коштів від Артема та Патрона для тварин з щойно звільнених територій

Збір завершено

Про збір

На деокупованих територіях зараз перебуває дуже багато голодних змучених тварин, яких покинули люди під час евакуації, або вони осиротіли. Українцям здебільшого нікуди повертатися додому, бо їхні будинки зруйновані, а ті, хто лишився, допомагають вижити тваринам. І така ситуація в багатьох звільнених населених пунктах.

Українському співаку Артему Пивоварову як нікому близька ця тема, адже він сам з Вовчанська, де ситуація з безпритульними чотирилапими катастрофічна. Місто пережило страшні місяці окупації й сильно постраждало від обстрілів і дій росіян, як і сотні інших населених пунктів України. А пес-розмінувальник Патрон дуже переживає за своїх чотирилапих друзів, які постраждали і досі страждають через окупантів і вже не вперше разом із UAnimals рятує тварин від війни і навіть отримав в організації символічну посаду Директора департаменту комунікацій.

Тому у вівторок, 17 січня Артем Пивоваров презентував оновлену версію хіта “Дежавю” у дуеті із псом-розмінувальником Патроном. Презентація пісні та кліпу має на меті не лише актуалізацію питання порятунку тварин війни, але й збір коштів на для тварин з щойно звільнених територій.

Артем Пивоваров – прогресивний український артист, саундпродюсер, музикант, володар премії Yuna “Найкращий виконавець” і “Хіт року”. Він є автором культурного проєкту “Твої вірші, мої ноти”, метою якого є популяризація української культури через призму музики.

Патрон – відважний пес-ДСНСник, легенда розмінування, талісмана загону піротехніків і вже не вперше разом із UAnimals рятує тварин від війни, і навіть отримав в організації символічну посаду Директора департаменту комунікацій.

Підтримайте цю важливу ініціативу – разом ми зможемо врятувати більше життів!

Нам вже допомогли