Покинутий пес Сенсей з Ірпеня потребує допомоги

Збір завершено

Про збір

Цього пса на фото знає увесь світ. Всі сподівалися, що на цій світлині саме власник заспокоює свого паралізованого та наляканого улюбленця. Проте, реальність виявилася зовсім не такою. Родина лабрадора покинула його. Спочатку за чотирилапим доглядав сусід, але зрештою він теж залишив собаку.

Псу Сенсею довелося виживати у дворі пошкодженого загарбниками будинку. Тварина не могла поворушити задніми лапами, адже вони були паралізовані. Таким його знайшли волонтери та доставили на лікування до ветеринарної клініки. Виявилося, що Сенсею 12 років і він дуже хворий: має пухлину у шлунку та серцеву недостатність.

З часом власники собаки знайшлися та вирішили допомагати з його лікуванням. Проте, потім вони зрозуміли, що хворий та лежачий пес їм не потрібен і знову покинули свого улюбленця. Лише завдяки зусиллям небайдужих людей, Сенсей зміг пройти реабілітацію та заново почати ходити.

Чотирилапий потрапив до родини, але його здоров’я, після пережитого стресу від бойових дій, зовсім погіршилося. Одного дня Сенсею стало зле і його забрали на лікування. Ветеринари виписали тварині ліки, які вона буде змушена приймати довічно.

Подбаймо разом про Сенсея, подаруймо йому шанс на щасливе та довге життя у колі сім’ї, яка його любить та ніколи не покине. Долучайтеся до нашого збору та допоможіть забезпечити чотирилапого необхідними ліками на кілька місяців.

Нам вже допомогли