Збір коштів на будки для тварин Бубенко Олени у Руських Тишках

Збір завершено

Про збір

Бубенко Олена – одна з героїчних українок, яка жила в окупації, проте не залишила без допомоги покинутих тварин свого села Руські Тишки, що на Харківщині. До повномасштабної війни у жінки було своє подвір’я, на якому жили 57 собак, 40 котів і 23 кози. Тварини мали все: і смачну їжу, і дах над головою, і ліки, ще й були стерилізовані. Проте з появою окупанта від ворожого снаряду згорів і будинок Олени, і все, що було на подвір’ї. Також, на жаль, деякі тварини не пережили тієї атаки.

Від обстрілів Олена зі своїми підопічними стала ховатися у підвалі будинку. Водночас покинутих тварин ставало дедалі більше, бо люди продовжували виїжджати з села. Сусіди чим могли, допомагали Олені. Один чоловік навіть віддав для її тварин свою бесідку, в якій вдень живуть 53 собаки та 75 котів, а на ніч чотирилапих ховають у теплому підвалі.

Тому ми відкриваємо збір коштів на 20 будок для 40 собак Олени, які зараз живуть просто неба і ризикують не пережити цю складну зиму. 15 тварин – це великі, решта – середні та маленькі. Необхідна сума – 120 000 грн. Долучайтеся до допомоги тваринам – вони теж страждають від холоду та хочуть бути у теплі!

 

Нам вже допомогли