Збір коштів на лікування тяжко хворих левенят із Донецької області

Збір завершено

Про збір

Нещодавно до “Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals” евакуювали двох левенят із Донеччини, неймовірно знесилених, безпомічних і тяжко хворих. Під час огляду з’ясувалося, що у них повністю забитий кишківник і через це вони перебувають у критичному стані.

Відповідно до результатів аналізів та огляду, найімовірніше левенят годували звичайними кістками, що й призвело до таких тяжких наслідків для здоров’я. Обидва недорозвинені як для свого віку (їм 6-7 місяців, а на вигляд 2), адже не мали відповідного догляду та харчування, а одне – ще й сліпе.

Зараз левенята знаходяться в інтенсивній терапії під постійним наглядом, крапельницями та уколами, щоби вивести їх із критичного стану. Оперативне втручання на даному етапі протипоказане, адже їхні ослаблені організми можуть не впоратися з шоком. Тому наразі ветеринари борються за життя левенят як тільки можуть.

Ми відкриваємо збір на їхнє лікування. Необхідна сума на препарати, процедури з постійного промивання кишківника та цілодобовий нагляд наразі становить 50 000 грн. Долучайтеся до порятунку левенят! Допоможімо їм разом повернутися до життя!

Нам вже допомогли