Збір коштів на порятунок Ічнянського національного природного парку від пожеж

Збір завершено

Про збір

Ічнянський НПП – це унікальне поєднання природного й рослинного світу лісостепу. У ньому живе більше 50-ти видів тварин, занесених до Червоної Книги України. А також більше 100 видів тварин, які охороняються міжнародними договорами. 

Він розташований у Чернігівській області. Якраз на межі активних бойових дій лютого-квітня 2022 року. На території парку багато лісових масивів, лучних і болотяних екосистем. Вони частково були заміновані. І досі залишаються такими. Це може стати причиною виникнення пожеж. 

Крім того матеріально-технічного забезпечення цього парку знаходиться на край низькому рівні. Тому закупівля протипожежного обладнання дозволить вчасно попереджувати та ліквідовувати пожежі на території парку. Що у свою чергу збереже його екосистему, окремі види тваринного і рослинного світу та життя і здоров’я його працівників. Перелік необхідного обладнання узгоджується з ДСНС. В той же час державне фінансування НПП наразі відсутнє через війну. 

Тому для того, щоб вберегти природу й екосистему Ічнянського ПНН, ми відкриваємо збір коштів на закупівлю протипожежного обладнання для його персоналу. Долучайтеся! Захистимо разом те, що не змогли знищити російські загарбники! Посилання на збір у шапці профілю в розділі “Цільові збори”.

 

Нам вже допомогли