Збір коштів на зимувальні центри для екзотичних птахів Центру реабілітації диких птахів “Вільні крила”

Збір завершено

Про збір

Центр реабілітації диких птахів “Вільні крила” знаходиться в селі Кожичі, Яворівського району, недалеко від Львова. На його території розташовані вольєри та ставки для водоплавних видів птахів. Зараз у центрі проживає 276 птахів, які відносяться до 52 видів.

Засновник центру, Шельвінський Віктор, є ветеринаром за освітою і працює у відділі західноукраїнського орнітологічного товариства. Центр тісно співпрацює з науковцями орнітологами НАН України, а також закордонними спеціалістами.

Віктор веде діяльність центру вже понад 10 років і до початку війни центр займався виключно українськими видами птахів (такі як чорна лелека, глухарі, тетеруки, сови, яструби, соколи тощо), яким потрібне було лікування чи реабілітація. Є й постійні мешканці закладу, які мають фізичні вади.

З початком повномасштабної війни переселенці, які вирішили виїхати за кордон, залишили своїх птахів, зокрема й екзотичних, у Центрі на невизначений термін для догляду та проживання. Проте умови закладу не пристосовані для деяких видів пернатих, тому для них потрібні зимувальні центри. Планується, що в ньому буде проживати 12 видів екзотичних птахів.

Тому ми відкрили цей збір, щоби допомогти не пристосованим до наших зим пернатим. Необхідно зібрати 57 710 грн. Долучайтеся!

Нам вже допомогли