Збір на допомогу собакам загону «Антарєс», які рятують людей з-під завалів

Збір триває до: 31.03.2023

901 267 UAH 60%

1 500 000 UAH

Про збір

Після російських обстрілів мирних українських міст до зруйнованих будинків прибувають не лише рятувальники, але й кінологи — вони допомагають у пошуку загиблих і постраждалих, які можуть бути під завалами. Під час повномасштабної війни десятки загиблих були знайдені завдяки собакам пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс».

Ми запускаємо збір на 1 500 000 гривень для допомоги собаками, які рятують життя людей. За зібрані гроші купимо автомобіль і пальне, що дозволить команді швидше прибувати на місця трагедій. Попередня машина «Антарєсу» не витримала навантаження останніх 11 місяців, тож команда залишився без транспорту. Крім того, закупимо професійну захисну амуніцію, щоб собаки продовжили рятувати життя, не травмуючись. Так вони зможуть знаходити ще більше людей і самі при цьому не пошкодять свої лапи. 

Саме ці собаки-рятувальники 22 години поспіль шукали постраждалих після трагедії в Дніпрі 14 січня, коли російська ракета влучила у житловий будинок. Семеро собак відшукали десятьох загиблих. Натреновані собаки також знаходять тіла військових, які загинули на полі бою. 

У кожної собаки є свій господар, він же кінолог. Всі вони — домашні улюбленці та члени сім’ї вдома, а на службі — чотирилапі герої. 

Найстарша собака, десятирічна бельгійська вівчарка малінуа Спаркі, вже мала йти на відпочинок, але, як каже її власниця та кінологиня, —  «путін не підписав їй пенсію». 

Ми віримо, що в майбутньому тварини не будуть залучатись до настільки небезпечних завдань, але сьогодні маємо зробити все можливе, щоб допомогти їм і збільшити шанс на порятунок людей. Сьогодні ми допомагаємо їм, завтра вони можуть врятувати нас!

Фото: Олена Тіта

Нам вже допомогли