Збір коштів на генератор для обігріву диких тварин, врятованих від війни «Зігрій лева»

Збір завершено

Про збір

Збір на генератор для обігріву диких тварин, врятованих від війни!

Вже багато тижнів росія знищує енергетичну інфраструктуру України. З тотальним блекаутом та відсутністю тепла і води вже зіткнулися всі. В самому центрі порятунку електропостачання є лише пару годин на день, опалення відсутнє.

Для обігріву вольєрів ми використовуємо інфрачервоні лампи. А із використанням звичайного генератора блоки на лампах горять і самі лампи виходять із ладу.

Тому нам необхідний потужний інверторний генератор та паливо до нього.

Адже зараз під загрозою життя всіх тварин центру, а це 14 левів, п’ятеро із яких — левенята, тигр та ще понад 50 диких та свійських тварин.  Теплолюбні хижаки потрапили в країну із суворим для них кліматом для людської розваги. Навіть врятувавши їхні життя, через обстріли та відсутність електропостачання ми не маємо змоги підтримувати необхідні для виживання умови. 

Поки ми шукаємо для тварин новий дім з необхідними умовами та в відповідному кліматі, без тепла їм буде неймовірно важко, особливо малим левенятам.

Ми налякані, але маємо надію, адже ви неодноразово допомагали нам врятувати життя диких тварин, тому просимо знову вашої допомоги. Нам необхідний потужний генератор, який точно зможе витримати напругу мережі та паливо для нього, хоча б на певний час.

Загальна сума збору — 150 000 грн.

Дикі тварини центру вже так багато пройшли, вони мають право на життя! Кожна гривня може допомогти тваринам вижити. ????

Нам вже допомогли